Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej

Przed wakacjami – co warto wiedzieć?

19 czerwca 2018 kampanie 0

 

Wakacje zbliżają się milowymi krokami.  Jedni z Państwa rozpoczynają już urlopy, inni je dopiero planują. Warto więc pomyśleć jak go bezpiecznie spędzić, jak nie narazić się na nieprzewidziane niespodzianki, na co zwracać uwagę podpisując umowę np. z biurem podróży.

Już po raz dziewiąty Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wraz z 53 innymi instytucjami przygotował specjalny poradnik, w którym przypomina o czym pamiętać w czasie urlopu.  Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Poznaniu tradycyjnie jest też partnerem akcji i zachęcamy Państwa do zapoznania się  z poradnikiem (link poniżej).

Jeżeli po przeczytaniu poradnika nasuną się pytania, będziecie mieli Państwo zastrzeżenia do ew. umowy lub uważacie, że biuro turystyczne  nie wywiązało się należycie z jej zapisów – zapraszamy do naszego Inspektoratu.  W naszej siedzibie przy Alejach Marcinkowskiego 3 w Poznaniu  (pokój 103, I piętro), możemy pomóc w złożeniu reklamacji, rozwiązać pozasądowo spór konsumencki.  Informacje można tez uzyskać pod nr tel. 61 850 73 47.

Życzymy jednak, aby problemów z wakacyjnym wypoczynkiem było jak najmniej.

 

Kliknij poniżej:

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=14468

Przybliż
Zmień kontrast