Finanse/Kontrole

Informacje dotyczące aktualnych finansów oraz kontroli.

Praca

Informacje dotyczące aktualnych ofert pracy w Inspektoracie.

Przetargi

Informacje dotyczące aktualnych przetargów i postępowań ofertowych.

Decyzje

Informacje dotyczące podejmowanych decyzji oraz wydanych postanowień.

Arbitrzy/Rzeczoznawcy

Informacje na temat Arbitrów oraz Rzeczoznawców.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, do udostępniania informacji publicznej zobowiązane są m.in. organy władzy publicznej, w tym Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Poznaniu.

W tym celu został utworzony urzędowy publikator teleinformatyczny – Biuletyn Informacji Publicznej WIIH w Poznaniu, na stronach którego Państwo się znajdujecie.

Jeśli nasz serwis nie zawiera wszystkich interesujących Państwa informacji, proszę złożyć wniosek o udostępnienie informacji publicznej i wysłać go na adres: sekretariat@poznan.wiih.gov.pl. Pełna procedura udostępniania informacji publicznej znajduje się na naszej stronie.

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej jest redagowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i znajduje się pod adresem www.bip.gov.pl.

Ostatnio dodane

Komunikat Komisji do przeprowadzenia oceny przydatności składników rzeczowych majątku ruchomego WIIH Poznań – 25.11.2020 r.

Komisja do przeprowadzenia oceny przydatności składników rzeczowych majątku ruchomego Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Poznaniu określiła listę zbędnych składników – aparaty fotograficzne z przeznaczeniem do sprzedaży:   Lp. Nazwa środka Ilość Nr środka Ocena Komisji 1 Aparat Olympus 1 szt. PS 15/0001 Brak uszkodzeń, aparat sprawny – cena sprzedaży 70...

Czytaj więcej